Kamery jsou dobrá věc, ovšem jen pro tento negativní svět a negativní stav, jehož jsme dobrovolně součástí, zde na planetě Zemi v zóně vymístění. Poku by nám kamery "pomáhaly" eliminovat negativní projevy, s nimiž musíme v této dimenzi bytí bojovat, abychom přežili, pak je "dobře", že jsou. Pomoc při zajištění bezpečnosti v ulicích, na veřejných akcích nebo kdekoli jinde je jejich nesporný pozitivní účel ("pozitivní" účel to v žádném případě není, ovšem chápejme takto ve smyslu negativní reality planety nula).

Jenže nic není tak, jak se jeví. Až dospějeme do také úrovně "bezpečnosti", že budeme kamerám vzdávat hold i ve své vlastní domácnosti, pak už se budeme bavit v trošku jiné dimenzi. Dimenzi špehování.

Sledování lidí brzy přejde do fáze jejich hlídání a OVLÁDÁNÍ. Budou vědět o každém našem kroku. O všem, co děláme. Až přestanou stačit kamery (už dnes se jeví jako zastaralé), pak nastoupí technologie mnohem jednodušší A EFEKTIVNĚJŠÍ. ČIP.

S čipem pod kůží už opravdu neuniknete. Nikam. A pokud nebudete dělat to, co budou chtít, jednoduše vás - VYPNOU.

Sledování lidí již dávno přestalo souviset s naší bezpečností. Ta byla jen velice vhodnou záminkou pro nenásilné zahájení existence těchto postupů, špehovacích technologií. Pro zahájení závěrečné fáze OVLÁDNUTÍ LIDSTVA NA PLANETĚ ZEMI (blíže "pseudotvůrci", "ovládací programy", "čipová totalita").

Musí vědět o každém našem kroku... Musí vědět, kam chodíme, co tam děláme, jak se chováme... Někdo to MUSÍ VĚDĚT.

MOCNÍ TOHOTO SVĚTA A TI MOCNĚJŠÍ Z PEKEL MIMO TENTO SVĚT (NEGATIVNÍ MIMOZEMSKÉ ENTITY) VÁM PŘIPRAVUJÍ ČIPOVOU PAST NA DOVRŠENÍ SVÝCH NEGATIVNÍCH SNAH

 

!!! VELKÝ BRATR TĚ SLEDUJE !!!

 

DOMÝŠLEJTE DŮSLEDKY TĚCHTO NAOKO ŽÁDOUCÍCH A POKROKOVÝCH ZMĚN!!!

Přemýšlejte, přátelé, JAKÝ OPRAVDOVÝ SMYSL má sledování obyvatel.

VAŠE BEZPEČNOST NIKDY NEBYLA A NEBUDE DŮVODEM PRO VAŠE SLEDOVÁNÍ.

NIKDY NIKOMU NEPŮJDE O VAŠI BEZPEČNOST.

MOCNÝM NEJDE O BEZPEČNOST.

MOCNÝM JDE O VAŠI KŮŽI.

 

Přemýšlejte a vyciťujte, přátelé, jestli kriminalita či epidemie (vždy umělé vyvolané mocnými tohoto světa!!!) není pouhou - VELICE VHODNOU - ZÁMINKOU k naprostému sledování každého poZemšťana.

 

Související informace o sledování lidí a nastupující světovládě se dočtete také v ostatních záložkách tohoto webu.

 

 

Přátelé, nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také Vám rádi ukážeme cestu, po které se dostanete Domů. Nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také řešení Vašich problémů, neboť všichni jsme jeden celek a je tedy v zájmu všech bytostí (nejen na naší planetě Zemi) všechny individuální problémy odstranit, rozpustit.

Veškeré souvislosti zde uvedených informací s Vaším životem Vám rádi vysvětlíme a poradíme Vám, kam se vydat, abyste našli to, co celý život hledáte.

Klidně se ptejte, my Vám budeme rádi naslouchat...

 

 

! ! ! VAROVÁNÍ - UPOZORNĚNÍ ! ! !

 

Mocní tohoto světa

a ti mocnější mimo něj (Ještěři a Pseudotvůrci)

PRÁVĚ ZAVRŠUJÍ SVÉ SNAHY A PŘIPRAVUJÍ VÁM VŠEM ČIPOVOU PAST!

 

JEŠTĚŘI Z PEKEL

ROZJÍŽDĚJÍ MOCNOU ČIPOVOU TOTALITU A ZOTROČENÍ VŠECH LIDÍ!

!!! POZOR NA NĚ !!!

TITO NEGATIVNÍ MIMOZEMŠŤANÉ VÁS KAŽDÝ DEN RAFINOVANĚ OVLÁDAJÍ! JSOU ZLÍ, BEZCITNÍ, ZÁKEŘNÍ A MOCNÍ!

 

JEDNÍM Z KONEČNÝCH A DRTIVÝCH OVLÁDACÍCH PROGRAMŮ JE OČIPOVÁNÍ VŠEHO A VŠECH K ZÍSKÁNÍ ABSOLUTNÍ OVLADATELNOSTI A POSLUŠNOSTI LOUTKOLIDÍ NA PLANETĚ ZEMI!

 

CHYSTÁ SE OČIPOVÁNÍ VŠECH LIDÍ!

!!!

NENECHTE SE OČIPOVAT

!!!

S ČIPEM SE STANETE DOKONALOU LOUTKOU

JEŠTĚRŮ Z PEKEL!

 

!!! PŘÁTELÉ, BUĎTE BDĚLÍ, DEJTE SI POZOR !!!

AŽ SEM JEŠTĚŘI Z PEKEL VTRHNOU, BUDOU SE LSTIVĚ VYDÁVAT ZA SPASITELE, ANDĚLY, ZACHRÁNCE LIDSTVA, ABY SI NAKLONILI OBYVATELE PLANETY ZEMĚ

NA SVOU STRANU

A ODVEDLI TAK POZORNOST OD SVÉHO NEKALÉHO ZÁMĚRU

PLÁNOVANÉHO ZOTROČENÍ  LIDSTVA!

A DRTIVOU VĚTŠINU Z VÁS OPRAVDU ZÍSKAJÍ...

BUDETE MEZI NĚ PATŘIT?

 

VŠECHNNO JE JINAK!

VESMÍRNÁ PRAVDA