Přátelé,

 

"Co řeknete, když vám strčí čip pod kůži?" 

Prozatím přijímáte ÚPLNĚ VŠECHNO, CO VÁM NABÍZÍ, resp. PŘIKAZUJÍ. MUSÍTE si vyřídit novou kartu na autobus, čip na obědy v zaměstnání, dát své otisky prstů pro evidenci docházky, vyřídit si nový pas s biometrickými údaji, zaplatit kartou, protože někde neberou hotovost..... PROSTĚ MUSÍTE. Jinak vás nevezmou do práce, nebudete moct jezdit busem, nebudete mít to či ono....nebudete moci žít... TAK SOUHLASÍTE. JDETE A POSLOUCHÁTE. OPRAVDU SE VÁM ZDÁ, ŽE JSTE SVOBODNÍ? TAKTO VYPADÁ SVOBODA? A TAKTO JEDNODUŠE A NENÁPADNĚ TO PŮJDE DÁLE. AŽ NA ÚPLNÝ KONEC. ANI SI TOHO NEVŠIMNETE.

Budete si stále myslet, že to tak MÁ BÝT, ŽE TO VŠECHNO JEN MUSÍTE...

MUSÍTE?

 

ČIPY. Už vám je dokázali strčit na věci, které si každý den nosíte domů z obchodů... Už je dokázali strčit do zvířat - psů a koček... Do průkazek a karet všeho druhu. Prozatím žijete s nimi. Zanedlouho budou ONI žít ve vás. A stanou se vámi samotnými. Čipy implantované do lidí rozpustí jejich poslední zbytky svobod. 

Jedině s čipem v těle budete moci přežít.

Jedině s čipem ve svém těle budete moci kdykoli zemřít.

 

A mnozí z nás se tomu stále jen smějí.... Mnozí z nás se ani na chvíli nezastaví nad něčím, co se týká jich samotných. Že by neměli čas? Toho není nikdy dost...? Čas, který neexistuje (čas a něco jako jeho plynutí je pouhá iluzorní představa našeho vlastního pohybu v realitě zvané "teď", tedy v jednom okamžiku - minulost, přítomnost a budoucnost. blíže např. Hovory s Bohem), nás vězní? Mnozí se dokonce "uklidňují" názorem, že se "jich to netýká, že toho se oni už nedožijí...". Jiní si pochvalují, jaký pokrok to dnes máme, "to nejde zastavit, vývoj kupředu...". Některým tento "pokrok" snad i lichotí, líbí se jim všechny novinky doby... Také slýcháváme: "Co nám zbyde, než si čip dát do těla... když to bude povinné...nenaděláte nic..."

Ó, lidé nevědomí důsledků pro každého z vás vyplývajících...

Většina z lidí však chystané plány negativního stavu považuje za nereálné, za vzdálenou až sci-fi záležitost, o které je naprosto zbytečné diskutovat. Nejpočetnější skupina poZemšťanů je však, žel Božínkovi, ta zcela nevědomá, nemající ani tušení o těchto informacích... a tato skupina je velice silná...právě svou nevědomostí... Ovládána dokonale. Nemajíce čas ani sílu zajímat se o cokoli jiného, než o vlastní každodenní přežití...

Přátelé, zjistěte pravdu dříve, než Vám toto zjištění nebude nic platné. 

Chystá se čipování lidstva. Přijde nenápadně. Tak, jako přišly jeho počátky. Tak, jako všechno, CO JSTE DOPOSUD PŘIJALI ZA SVÉ. Kdo si toho všiml? Kdo si všiml, že si čipy nosí domů... Kdo by pomyslel, že bez čipu v těle JIŽ BRZY nic nezaplatíte, nic si nekoupíte, nenajíte se, neobléknete se, nezískáte zaměstnání, nebudete moci žít. (Podnikatelé nebudou moci uzavřít kontrakty, nebudou moci obchodovat, nakupovat, prodávat, nabízet své služby, nebudou mít přístup k penězům)... S čipem se nikdy nikomu opravdu neztratíte. Kam půjdete vy, půjde s vámi i váš Velký bratr. A kam nebudete chtít jít, tam vás přinutí. Tak jednoduché to BUDE.

Když budete nežádoucí, čip splní svou misi - VYPNE VÁS. ODEJDETE NEBO ZEMŘETE. (V lepším případě Vás vypnou jen v elektronickém režimu, odpojí Vás z databáze a pošlou do koncentračních táborů, které se již dávno na planetě Zemi, resp. pod jejím povrchem budují). Pokud budete svým protestováním a odporem proti nastolenému zlu  a "řádu" nežádoucí nebo nebezpeční až příliš, vypnou vás okamžitě, jednoduše fyzicky zemřete. Elektromagnetický impuls realizovaný skrze čip vyvolá třeba srdeční infarkt či mozkovou příhodu. Možná si budete moci i vybrat...

BUDOU ČEKAT NA KAŽDÝ OKAMŽIK VAŠEHO "CHYBNÉHO" ROZHODNUTÍ. ROZHODNUTÍ, KTERÉ NEBUDE V SOULADU S VŮLÍ TĚCH, PRO KTERÉ BUDETE OTROČIT. 

 

Stále si myslíte, že se Vás to netýká?

 

Přátelé, zjistěte pravdu dříve, než Vám toto zjištění nebude nic platné.

TOTO NENÍ SCI-FI, je to REALITA.

PRÁVĚ VY JI KAŽDÝM OKAMŽIKEM TVOŘÍTE.

 

Varujeme Vás, přátelé, s láskou k Vám...

Nenechte se očipovat!

Vaši Vesmírní přátelé, Auron a Ema

 

 

Přátelé, nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také Vám rádi ukážeme cestu, po které se dostanete Domů. Nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také řešení Vašich problémů, neboť všichni jsme jeden celek a je tedy v zájmu všech bytostí (nejen na naší planetě Zemi) všechny individuální problémy odstranit, rozpustit.

Veškeré souvislosti zde uvedených informací s Vaším životem Vám rádi vysvětlíme a poradíme Vám, kam se vydat, abyste našli to, co celý život hledáte.

Klidně se ptejte, my Vám budeme rádi naslouchat...

 

! ! ! VAROVÁNÍ - UPOZORNĚNÍ ! ! !

 

Mocní tohoto světa

a ti mocnější mimo něj (Ještěři a Pseudotvůrci)

PRÁVĚ ZAVRŠUJÍ SVÉ SNAHY A PŘIPRAVUJÍ VÁM VŠEM ČIPOVOU PAST!

 

JEŠTĚŘI Z PEKEL

ROZJÍŽDĚJÍ MOCNOU ČIPOVOU TOTALITU A ZOTROČENÍ VŠECH LIDÍ!

!!! POZOR NA NĚ !!!

TITO NEGATIVNÍ MIMOZEMŠŤANÉ VÁS KAŽDÝ DEN RAFINOVANĚ OVLÁDAJÍ! JSOU ZLÍ, BEZCITNÍ, ZÁKEŘNÍ A MOCNÍ!

 

JEDNÍM Z KONEČNÝCH A DRTIVÝCH OVLÁDACÍCH PROGRAMŮ JE OČIPOVÁNÍ VŠEHO A VŠECH K ZÍSKÁNÍ ABSOLUTNÍ OVLADATELNOSTI A POSLUŠNOSTI LOUTKOLIDÍ NA PLANETĚ ZEMI!

 

CHYSTÁ SE OČIPOVÁNÍ VŠECH LIDÍ!

!!!

NENECHTE SE OČIPOVAT

!!!

S ČIPEM SE STANETE DOKONALOU LOUTKOU

JEŠTĚRŮ Z PEKEL!

 

!!! PŘÁTELÉ, BUĎTE BDĚLÍ, DEJTE SI POZOR !!!

AŽ SEM JEŠTĚŘI Z PEKEL VTRHNOU, BUDOU SE LSTIVĚ VYDÁVAT ZA SPASITELE, ANDĚLY, ZACHRÁNCE LIDSTVA, ABY SI NAKLONILI OBYVATELE PLANETY ZEMĚ

NA SVOU STRANU

A ODVEDLI TAK POZORNOST OD SVÉHO NEKALÉHO ZÁMĚRU

PLÁNOVANÉHO ZOTROČENÍ  LIDSTVA!

A DRTIVOU VĚTŠINU Z VÁS OPRAVDU ZÍSKAJÍ...

BUDETE MEZI NĚ PATŘIT?

 

Nicneděláním nebo svou falešnou "nevědomostí" dáváš souhlas se zotročením lidstva a přebíráš plnou zodpovědnost za kolektivní volby a jejich DŮSLEDKY!!!

 

 

Jak dlouho ještě chceš nečinně přihlížet přípravám na ovládnutí lidstva, jeho zotročení a na plánovaný konec života na Zemi v (minus) -3. dimenzi ???

 

 

!!! ČASU JIŽ MNOHO NEZBÝVÁ !!!